Přihlásit Založit účet zdarma Podpora tel 216 216 216

Díky naší aplikaci Výkaz práce můžete průběžně sledovat příchody a odchody pracovníků na vzdálených pracovištích, vyhodnocovat jednotlivé zakázky, snadno fakturovat provedené práce, vést automatickou knihu jízd a získávat přehledné podklady pro mzdy.


Evidence příchodů a odchodů po celé ČR

Evidence docházky

Naši mobilní docházku lze využít jako plnohodnotný docházkový systém bez potřeby terminálů a dalších zařízení. Stačí vám k tomu tzv. chytrý mobilní telefon. Navíc se k jednotlivým průchodům zaznamenává i poloha pracovníka, takže můžete sledovat přítomnost pracovníků na vzdálených pracovištích nebo na služebních cestách. Stačí stisknout tlačítko příchod nebo odchod a poloha pracovníka je okamžitě zaznamenána a synchronizována na web nebo na vaše PC v kanceláři. Tam si můžete v reálném čase prohlížet a přehledně vyhodnocovat aktivitu svých zaměstnanců a jejich přítomnost na určených pracovištích. Koordinace pracovních týmů a hodnocení jejich práce se tak rázem posouvají na mnohem vyšší úroveň.

Náš docházkový systém má díky možnosti vlastního nastavení jednotlivých průchodů a pojmenování vlastních lokalit téměř neomezené využití.


Přesvědčte se >  ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Nahoru

Vykazování práce přes web a mobilní telefon

Vykazování přes web a mobil

Pomocí naší aplikace můžete sledovat nejen docházku jednotlivých pracovníků, ale i jednoduše evidovat a sledovat jejich práci pomocí rozpisu práce. Systém je navržen tak, aby bylo možné pro rozpis práce využít i data pořízená z jednotlivých průchodů v docházce. Oba systémy se tak doplňují, což klade minimální nároky na pracnost se zadáváním dat. Při zjednodušeném využívání systému opravdu stačí jen mačkat tlačítka příchod a odchod.

Rozpis práce vám však dává další možnosti využití. Lze zde evidovat práci na jednotlivé zakázky a členění zakázky, sledovat vykazované činnosti, sledovat práci na úkolech, evidovat práci na jednotlivých postech ve firmě a v neposlední řadě sledovat i množství vykonané práce, popř. si nastavit tzv. vlastní pole pro sledování vlastních specifických parametrů jednotlivých záznamů.

Zadávání dat je přitom opravdu rychlé a intuitivní a lze jej provádět pomocí webové aplikace a mobilních telefonů prakticky kdekoliv. Výstupy jsou přehledné a ihned k dispozici vedoucím pracovníkům. Výkaz práce je proto komplexním pomocníkem, ať již děláte cokoliv.


Přesvědčte se >  ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Nahoru

Sledování zakázek a úkolů

Sledování zakázek a úkolů

Celý systém umožňuje snadnou evidenci pracovních výkonů na vámi zvolených zakázkách, popř. členění zakázek a poskytne Vám možnost jejich sledování a vyhodnocování. K záznamům z rozpisu práce, popř. z knihy jízd nebo výkazu stroje, lze na jednotlivé zakázky přidávat i ostatní náklady a výnosy, čímž můžete získat komplexní přehled o jejich ziskovosti.

V rámci aplikace můžete pracovníkům zadávat i jednotlivé úkoly na jednotlivých zakázkách, které lze samostatně vyhodnocovat.


Přesvědčte se >  ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Nahoru

Podklady pro mzdy

Podklady pro mzdy

Jak z mobilní docházky, tak z Výkazu pracovníka lze snadno vytvořit i podklady pro mzdy. Díky mobilní aplikaci mají pracovníci vždy přehled o odpracovaných hodinách, absencích i přesčasech.


Přesvědčte se >  Obrázek

Nahoru

Přehledné podklady pro fakturaci

Podklady pro fakturaci

Systém umožňuje i snadnou tvorbu podkladů pro fakturaci jednotlivým zákazníkům. Vyfakturované úkony jsou přehledně evidovány a již se k fakturaci nenabízí. Máte vždy přehled, co jste vyfakturovali a co ještě fakturováno nebylo. Fakturovat lze i ostatní náklady, které do systému zadáte.


Nahoru

Kniha jízd

Kniha jízd

Součástí systému je i elektronická kniha jízd, která umožňuje vykazovat jednotlivé jízdy a evidovat je na jednotlivé zakázky. K jednotlivým vozidlům se dají nastavit sazby za ujeté km nebo hodinové sazby, které jsou následně využívány k fakturaci výkonů a sledování nákladovosti zakázek.

V současné době připravujeme tzv. automatickou knihu jízd, která bude generovat jednotlivé jízdy dle navštívených lokalit přímo z Mobilní docházky, což výrazně sníží pracnost s vykazováním jednotlivých jízd a zajistí i objektivnost záznamů.


Přesvědčte se >  ObrázekObrázek

Nahoru

Vyhodnocení, statistiky a grafy

Vyhodnocení, statistiky a grafy

Vyhodnocujte výkonnost vaší firmy jednoduše a dlouhodobě. Získáte tak náskok proti vašim konkurentům. Přehledy a výstupy si můžete sestavit v takové formě, kterou potřebujete – graficky či jako přehledné tabulky. Můžete využít přednastavených reportů nebo si nastavit své vlastní.

Výkaz práce pomáhá vyhodnocovat, jak efektivně pracují jednotliví zaměstnanci, týmy i celá oddělení. Pokud chcete mít přehled o tom, kteří zaměstnanci přinášejí vaší firmě nejvíce a kteří by se naopak měli zlepšit, náš software pro řízení a vyhodnocování práce vám bude určitě dobrým pomocníkem. Data je samozřejmě možné i dlouhodobě porovnávat a vyhodnocovat.


Přesvědčte se >  ObrázekObrázekObrázek

Nahoru

Exporty dat do Excelu, Pdf a dalších formátů

Exporty dat do Excelu a Pdf

Jsme si vědomi, že i při našem nejlepším úsilí nemusí námi připravené přehledy a tiskové sestavy odpovídat přesně vašim představám. Proto umožňujeme veškeré tabulky v systému exportovat do nejčastěji používaných formátů. Můžete tak pořízená data využít ve svém oblíbeném analytickém nástroji.

Také při tisku sestav je umožněn export do takových formátů jako Xls, Csv aj. Tiskovou sestavu tedy již není nutné chápat jen jako výsledný produkt tištěný na papír či Pdf. Její data lze ještě dále analyzovat zcela běžným způsobem.


Přesvědčte se >  ObrázekObrázekObrázek

Nahoru

Levné řešení pro každého

Levné řešení pro každého

Pro užívání aplikace není třeba nakupovat žádný software ani žádné další vybavení. Zpětně Vám vyúčtujeme jen to, co využijete.

Každý měsíc na konci dostanete přehledné vyúčtování přesně podle toho, za kolik pracovníků a jaká data byla pořízena. Není tedy důležité se dopředu rozmýšlet jestli pracovník bude potřebovat jen rozpis práce, docházku či bude daný měsíc využívat obojí, případně nic z uvedeného.

První měsíc máte aplikaci navíc k dispozici zcela zdarma.


Nahoru

Založit účet zdarma


Dostupné proNovinky

22. května 2017 Novinky ve verzi - 7.1

Podívejte se na nové funkce a vylepšení ve verzi 7.1

Popis systému

 

Noví zákazníci

 

Aktivní zákazníci

 

Kontakty

Email:  email    podpora@vykazprace.cz
Obchod:   email   +420 216 216 231
Podpora:   email   +420 216 216 216
 
  •  
  • © Copyright Systemart s.r.o.
  • 2003—2017
  • All Rights Reserved